امروز پنج شنبه, 30 خرداد 1398

برگزاری اولین مسابقات چهارجانبه فوتبال ساحلی در بندر امام خمینی:

علی شریفات مسئول واحد فوتبال ساحلی در گفتگو با سایت رسمی هیات فوتبال استان ، از برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتبال ساحلی به میزبانی امور ورزش اداره بنادر و کشتیرانی امام خمینی (ره) در روز دوشنبه مورخ 93/07/24 خبر داد. این بازی ها با حضور تیم  ( ادراه بنادر ، فولاد اکسن خوزستان ، آپادانا ابوذر شوش و بیمارستان شفا اهواز ) در زمین ساحلی ادراه بنادر امام خمینی برگزار خواهد شد.

 ایشان اظهار داشتند که برگزاری چنین مسابقاتی در رشد و توسعه فوتبال ساحلی استان موثر دانست و افزود با برگزاری این بازی ها موجب ایجاد انگیزه برای مسئولین  شهرستان ها  و تلاش در برگزاری این نوع مسابقات برشمرد. مسول واحد فوتبال ساحلی افزود که برگزاری هر نوع مسابقات فوتبال ساحلی در استان ضمن موجب  گسترش این رشته مفرح و جذاب در تقویت زیر ساخت ها و ایجاد امکانات سخت افرار  که همان فراهم نمودن بسترهای لازم جهت داشتن فعالیت بلند مدت در سطوح مختلف توسط مسئولین ذیربط به همراه داشته باشد .

لازم به ذکر است که با حمایت مسئولین محترم هیات فوتبال استان و با پیگیری و تلاش مستمر مسئول واحد فوتبال ساحلی آقای علی شریفات از سایر شهرستان ها شاهد آن هستیم که با همکاری هیات فوتبال شهرستان خرمشهر ، ادراه ورزش و جوانان مینو شهر توسط شهرداری این شهر احداث زمین فوتبال ساحلی استاندارد آغاز شده و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید. 

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***