امروز شنبه, 04 خرداد 1398

کلاس آموزش مربیگری فوتبال بی فوتبال آسیا امروز (پنجشنبه) با حضور عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان و عضو هیات رئیسه فدراسیون و همچنین دکتر میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال افتتاح شد.

کار تدریس این دوره بر عهده دکتر فریدون معینی و کمک مدرسی فریدون حردانی از مدرسین رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا می باشد و مربیانی از سراسر استان خوزستان آموزش های تئوری و عملی لازم را فرا میگیرند.

طالقانی رئیس کمیته امور استانهای فدراسیون ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در این دوره گفت: این کلاس با حضور مدرسین نمونه در سطحی بالا برگزار می شود که انشالله بتوانید بهره لازم را از این دوره ببرید.

خوزستان همواره مهد فوتبال در کشور بوده و از شما انتظار می رود پس از پایان این دوره در آینده با کشف استعدادهای برتر هم به پویایی و رشد فوتبال در استان و هم تیم های ملی کمک کنید .

در ادامه دکتر ماجدی ضمن تشکر و قدرانی از پیگیریهای آقای طالقانی ریاست محترم هیات فوتبال خوزستان در برگزار دوره بی آسیا در این استان افزود: برنامه های کمیته آموزش همواره مورد حمایتهای آقای طالقانی عضو محترم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و دیگر اعضا بوده و همواره در جهت رشد و پرورش مربیان فوتبال در کشور از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

وی در ادامه افزود: ما در این دوره سختگیری های زیادی انجام می دهیم و به ما حق بدهید زیرا دوره بی آسیا  اولین ورود شما به عرصه مربیگری فوتبال حرفه ای می باشد. شما در این دوره از حضور اساتید مجرب و شناخته شده در امر آموزش مربیگری در سطح ایران و آسیا برخوردار هستید پس از شما میخواهم که نهایت استفاده را از این فرصت بوجود آمده ببرید و بتوانید پس از پایان این دوره تاثیراتش را در روند کاری خود مشاهده کنید

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***