امروز شنبه, 04 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان,عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون و رئیس هیات فوتبال خوزستان با فریدون معینی رئیس کمیته استعدادیابی و جوانان فدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کرد.

طالقانی ضمن تقدیر و تشکر از ایشان در برگزاری کلاس دانش افزایی مربیان فوتبال خوزستان خواستار توجه ویژه  کمیته استعدادیابی و جوانان فدراسیون به استان خوزستان به عنوان مهد فوتبال کشور شد.

 

سپس دکتر رضا داودی نژاد مسئول کمیته استعدادیابی و جوانان هیات فوتبال استان در خصوص اهداف برگزاری "طرح نوین استعدادیابی نوآموزان در فوتبال پایه" به عنوان نخستین استان مجری این طرح گزارش کاملی ارائه نمود.

داودی نژاد گفت:با تاکید ریاست محترم هیات فوتبال خوزستان در سال 97 استعدادیابی  در سه مرحله شهرستانی,منطقه ای و استانی با حضور 7653 نفر در رده های سنی زیر 10,11 و 12 سال در دو بخش پسران و دختران برگزار گردید و تیم منتخب پسران و دختران زیر 12 سال استان به فستیوال کشور معرفی شدند.

ایشان در پایان گفت:لیگ زیر 13 سال را نیز با حضور 32 تیم از سراسر استان برگزار نمودیم که برگزاری لیگ زیر 13 سال بسیار مورد توجه رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون قرار گرفت.

 

در ادامه دکتر معینی ضمن تقدیر از رئیس هیات فوتبال خوزستان به خاطر توجه به فوتبال پایه گفت: فوتبال این استان بعنوان پرورش دهنده استعدادهای ناب فوتبالی در کشور صاحب جایگاه ویژه ای می باشد.

ایشان در خاتمه تاکید نمود همکاریهای بیشتری با هیات فوتبال استان خوزستان در این زمینه داشته باشد.

در پایان جلسه دکتر احمدی خزانه دار و رئیس امور مالی هیات فوتبال خوزستان گزارشی در حمایتهای مالی این هیات به امر استعدادیابی  در رشته های فوتبال و فوتسال ارائه نمود

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***