امروز یکشنبه, 05 اسفند 1397

رئیس هیأت فوتبال خوزستان، گفت: دست‌اندرکاران ما نظرشان بر این بود که بلیت‌فروشی ساعت 9 انجام شود اما یکی از مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده این کار ساعت 14 انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، کاظم طالقانی در مورد برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر و حواشی که در مسابقه دیروز به وجود آمد، گفت: نمی‌دانم منظورتان از حواشی چیست، هر برنامه‌ریزی که برای برگزاری مسابقات انجام می‌شود می‌تواند ایرادهایی هم داشته باشد وقتی کل عوامل زمین و  افرادی که آنجا حضور دارند تابع ما نیستند این ایرادها به وجود می‌آید، ورزشگاه در اختیار ما نبود باید زمان برگزاری مسابقه که ما به عنوان کادر اجرایی به کمک سازمان لیگ می‌آییم باید برخی اختیارات را به ما بدهند. متأسفانه این کار انجام نشد کاری که در مورد بلیت فروشی باید صورت می‌گرفت را نکردند دست‌اندرکاران ما نظرشان بر این بود که بلیت‌فروشی ساعت 9 انجام شود اما یکی از مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده این کار ساعت 14 انجام شود. 

وی در مورد اینکه آیا این فرد سعید فتاحی بوده است، عنوان کرد: نمی‌دانم به من گفتند یکی از مسئولان این حرف را زده است با توجه به اینکه حیدر بهاروند دستور اکید داده بود که بلیت‌فروشی بر عهده ما باشد آن چیزی را که من می‌گفتم باید انجام می‌دادند و گفتم این کاری که به این شکل صورت گرفته اشتباهی از سوی آنها بوده است. اگر همان موقع از ما فرمان کاری را دریافت می‌کردند چنین مشکلی پیش نمی‌آمد. به هر حال این کاری که شده ضرری به منافع هیأت فوتبال و سازمان لیگ است که باید این مسأله را در برنامه‌های آینده در نظر بگیریم که چنین مشکلاتی به وجود نیاید، ما کار بزرگی انجام دادیم و نباید این مسأله را نادیده گرفت. 

رئیس هیأت فوتبال خوزستان در مورد اینکه اتفاقات رخ داده طبیعی نبوده است و اینکه چه کسی گفته او در امور دخالت نکند، تصریح کرد: در رابطه با عوامل داخل ورزشگاه تقسیم کار شد این مسأله بر عهده سازمان لیگ بود و ما دخالتی نداشتیم، وظیفه ما فقط در بحث بلیت‌فروشی بود.

طالقانی در مورد اینکه آیا او گفته بوده بلیت‌فروشی ساعت 9 آغاز شود اما یکی از مسئولان سازمان لیگ درخواست کرده این کار ساعت 14 انجام شود، خاطرنشان کرد: خودم در شهر حضور نداشتم و آنها فرمان را از فردی که در سازمان لیگ بوده گرفتند و به آن عمل کردند تا به نوعی با این کار به آنها احترام بگذارند. من گفتم احترام جای خود اما کار باید بر اساس دیسیپلین خودش انجام شود. 

وی در مورد دزدیده شدن سه مدال و بیرون بردن جام از ورزشگاه و بازگرداندن آن توسط لیدرها، گفت: هدف انگیزه‌ای که فینال جام حذفی در خرمشهر برگزار می‌شود یک پیشینه و  ایده فرهنگی دارد، این کار برای زنده شدن یاد دفاع مقدس و زنده شدن یاد جوانانی است که در این خطه کشته شدند. باید ثمره این کار را همیشه در اینجا ببینیم. اشتباهات این چنین نباید صورت بگیرد و باید امنیت بیشتری ایجاد کنیم. باید افرادی که در اینجا حضور پیدا می‌کنند و قرار است به میدان بروند احساس امنیت کنند و من از آنها عذرخواهی می‌کنم. دستگاه‌های مراقبتی باید برنامه‌ریزی کنند تا این اتفاقات صورت نگیرد. 

رئیس هیأت فوتبال خوزستان در مورد اینکه این استان در لیگ بعد 4 سهمیه دارد و برخی به این مسأله اعتراض دارند، اظهار داشت: اگر حق مسلم باشگاه‌ها در زمینه حق پخش تلویزیونی پرداخت شود و در زمینه تبلیغات رشد داشته باشیم هیچ باشگاهی مشکل مالی ندارد. هر باشگاهی که تلاش کند و بتواند به لیگ برتر برسد هیچ ایرادی ندارد. فوتبال خوزستان این توان و پتانسیل به بازیکن‌سازی را دارد. در 4 سالی که بنده حضور دارم به یاد نمی‌آورم خوزستان دو تیم داشته باشد از سه تیم شروع شد و امسال هم ما 4 نماینده خواهیم داشت. اگر بتوانیم فعالیت کنیم و زحمت بکشیم هیچ ایرادی به کار وارد نیست چرا که توان و سرمایه این اتفاق را داریم. اگر بحث حق پخش انجام شود مشکلی به وجود نمی‌آید. 

طالقانی در رابطه با مشکلات مالی که سال گذشته استقلال و صنعت نفت داشت، تصریح کرد: تمام این مشکلات مالی به مسأله حق پخش باز می‌گردد. الحمدالله سال آینده با توافقی که بین صدا و سیما و فدراسیون در حال صورت گرفتن است بر اساس طرحی که داده شده مشکل باشگاه‌های ما و حتی هیأت‌های استان در کل کشور حل خواهد شد. 

وی در رابطه با بحث تمدید قرارداد کی‌روش و پیراهن تیم ملی، گفت: در مورد تمدید قرارداد قطعاً این اتفاق رخ می‌دهد، کی‌روش حتماً است و این کار انجام می‌شود، اینکه قرارداد چقدر است را الان حضور ذهن ندارم اما باید کمک شود تا برای تیم ملی آرامش ایجاد کنیم تا سرمربی تیم ملی بتواند برنامه‌ریزی کند و عملکرد خوبی داشته باشد. باید مشکلات را حل کنیم تا سرمربی تیم ملی با فراق باز کار خود را انجام دهد.

طالقانی در مورد اینکه نماینده‌ها به بحث پیراهن ورود کرده‌‌اند، گفت: من از جزئیات این موضوع اطلاع ندارم اما بحث غیر از این است که بیان می‌شود و اگر از هدایت ممبینی که در بحث بازاریابی فعال است سؤال کنید او کامل می‌گوید.

 

خبرگزاری فارس: طالقانی: نظر ما شروع بلیت فروشی از ساعت 9 بود/امیدوارم مشکلات مالی با حق پخش تلوزیونی حل شود

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***