امروز یکشنبه, 03 تیر 1397

قرعه كشي هجدهمين دوره مسابقات ليگ برتر خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال خوزستان،امروز بعدازظهر جلسه هماهنگي و قرعه كشي هجدهمين دوره مسابقات فوتبال ليگ برتر خوزستان در حضور نمايندگان تيم ها در محل هيات فوتبال خوزستان برگزار شد.
در ابتدا،ناصر ترابيان دبير هيات فوتبال ضمن خوشامدگويي و خير مقدم به حاضرين در جلسه،نكاتي را پيرامون آيين نامه برگزاري مسابقات بيان كرد و از همه نمايندگان خواست كه در كنار هيات فوتبال در جهت برگزاري هر چه بهتر اين مسابقات،هيات را ياري كنند.
در ادامه محمد صفار رييس واحد مسابقات استاني، نكاتي را پیرامون نحوه برگزاری لیگ و همچنین مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در فصل جدید ( فرم ها و مدارک ) توضیحاتي را بيان  كرد.
همچين وي در ادامه از تدوين قوانيني به نفع تيم ها در جهت تعداد و جابجايي بازيكنان خود و همچنين نگارش قراردادها و مكاتبات باشگاهها با هيات خبر داد.
در ادامه عليرضا جرفی و علي پورافشار مسئول واحد نقل و انتقالات و رييس دپارتمان داوري به ترتیب درمورد موارد مربوط به نقل و انتقالات  و داوري توضيحاتي را ارائه دادند.
در پایان یک لوح فشرده حاوی اطلاعات مورد نیاز باشگاه ها جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر فصل 97-96 ( شامل آیین نامه ها ، فرم های نقل و انتقالات و فرم های مسابقات و همچنین کارت شرکت در مسابقات ) به هر باشگاه ارائه گردید . جلسه با قرعه کشی لیگ برتر به شرح ذیل پایان یافت .
شماره 1 شهرداری بندر امام
 شماره 2 استقلال ملاثانی
شماره 3 جنوب سوسنگرد
شماره 4 امید اندیشه شوشتر
شماره 5 استقلال شوشتر
 شماره 6 پرسپولیس ویس
شماره 7 استقلال ویس
 شماره 8 شهباز شادگان
 شماره 9 بهمئی رامهرمز
 شماره 10 نفتون مسجد سلیمان
شماره 11 پاکدلان آبادان
 شماره 12 پرسپولیس شوش
شماره 13 جنوب باغملک
شماره 14 شاهین شهر امام
 شماره 15 استقلال نوین حمیدیه

شایان ذکر است که واحد مسابقات در روزهای آتی برنامه ی مسابقات را منتشر خواهد کرد .
تصاويري از اين جلسه را ميتوانيد در ادامه مشاهده بفرماييد