امروز یکشنبه, 03 تیر 1397

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست امروز (دوشنبه) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: صبح امروز جلسه هیئت رئیسه با حضور اعضا برگزار شد و در خصوص مسائل اقتصادی، بازرایابی و برنامه‌های مختلف این کمیته به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وی ادامه داد: ابتدا به بررسی قرارداد‌های شرکت فناپ پرداخته و مواردی که در رابطه با موضوعات مختلف با این شرکت وجود داشت را بررسی کردیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: باتوجه به اینکه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از عملکرد کمیته بازاریابی و اقتصادی رضایت نداشت و در جلسه دو ماه گذشته عدم رضایت خود را به اطلاع ریاست فدراسیون رساند که بنا شد او اقدامانی را انجام دهد.

طالقانی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه امیر عابدینی مدت یک ماه است که در این کمیته فعالیت نمی‌کند و خارج از کشور به سر می‌برد، خواهان تغییر روند و وضعیت این کمیته به منظور توسعه و تقویت هر چه بیشتر شدیم.

وی در پایان گفت: بر همین اساس هیئت رئیسه تصمیم گرفت به همکاری با وی خاتمه داده و مقرر شد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در قالب یک توافقنامه تبلیغات محیطی و حق پخش را با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، عمل کند.

Image result for ‫عبدالکاظم طالقانی‬‎

ثبت سیستمی

 

 

دریافت فایل اکسل

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***