امروز پنج شنبه, 30 خرداد 1398

 

 بیانیات رهبر معظم انقلاب در دیدار ورزشکاران، مربیان، مدیران و پیشکسوتان ورزشی

1 – قهرمانان ورزشی نور چشم ملت ایران اند.

2 – از همه ورزشکارانی که در میدان های ورزشی، نام ائمه را به زبان می آوردند و یا سجده می کنند و یا دست به دعا بر می دارند، صمیمانه تشکر می کنم.

3 – باید در شته هایی که ریشه تارخی داریم، سرمایه گذاری کنیم.

4 – مغرور نشدن، مردمی و جوانمرد ماندن از ویژگی های یک ورزشکار است.

5  قهرمانان و پهلوانان ورزشی کشور را سفیران هویت، تشخیص، عزم راسخ، هوش بالا، ایمان و پایبندی به شریعت ملت ایران دانستند.

6 – دستیابی به سکوهای ورزشی، بدون همت و اراده محکم و هوش بالا، امکان پذیر نیست.

7 – قهرمانان مظهر توانایی های یک ملت هستند و به همین علت، اعتماد به نفس و اعتماد ملی مردم را افزایش می دهند.

8 – حضور ورزشکاران در میدان های بین المللی با حفظ اخلاق و روحیه جوانمردی و رعایت جوانب شرعی را تبلیغ جهانی ارزش ها و صفات برجسته یک ملت خواندند.

9 – رهبر معظم انقلاب به موارد متعدد از قتل، تعرض و تهدید رسمی زنان مسلمان محجبه در اروپا اشاره کردند: در چنین شرایطی هنگامی که یک زن مسلمان ایرانی و دارای حجاب، بر سکوی قهرمانی می ایستد و همه وادار به تکریم می کند، کار با عظمتی انجام شده است. همه باید قلبا، قدردان زنان ورزشکاری باشند که با حجاب و متانت وقار در میدان های بین المللی ورزش حاضر می شوند.

10 – پیام های تشکر من از موفقیت های بین المللی ورزشکاران، نشات گرفته از احساس صادقانه و حقیقیکه معتقد است ورزشکاران با کسب مقام قهرمانی، در واقع به ملت و کشور خود خدمت می کنند و پیام های عزم و اراده، ایستادگی و ایمان ملت ایران را به جهانیان می رسانند.

11 – از انصراف ورزشکاران جوان ایرانی در مسابقه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی، تجلیل کردند: این اقدام بسیار با ارزش و تلاش بسیار مهم و حساس در مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی است.

12 – پیشرفت ها و موفقیت های جوانان ایرانی در رشته های ورزشی نشانگر آن است که ظرفیت و استعداد جوانان در رشته های گوناگون بسیار بالا است و باید برای تربیت این استعدادها و پرورش آنها به سمت قهرمانی، سرمایه گذاری شود.

13 – یکی از نیازهای اساسی کشور، فراگیر شدن ورزش همگانی میان مردم است.

14 – رهبر انقلاب از تلاش برخی، برای تخریب ورزش کشور از طریق ترویج تهمت، دروغ و تخریب افراد، اظهار گلایه کردند: متاسفانه سهم رسانه های ورزشی در این کار خلاف کم نیست و من در این خصوص هشدار می دهم. برخی از رسانه های ورزشی با بزرگنمایی موضوعات کوچک و ایجاد فضای دعوا، تلاش می کنند تا افراد مصاحبه کننده را به سمت حرف های تند و ناسزاگویی سوق دهند که این کار نادرستی است و باید نقطه مقابل آن در رسانه ها تقویت شود.

15 – باید بر روی قواعد علمی رشته های ورزشی و تحقیقات علمی در این خصوص، توجه ویژه ای شود و فقط به تحقیقات علمی خارجی اکتفا نشود.

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***